Pátý ročník konference PMcon se uskuteční 25. května 2018 v prostorách SIC ČZU v Praze. Letošní ročník nese podtitul „PMcon 5.0 – Projekťák v digitálním věku“ a seznámí vás s příležitostmi a nástrahami digitálního věku, se kterými se projektový manažer může setkat. Rozhodně nebude řeč jen o nástrojích a technologiích, těmi to jen začíná. Konference bude o sdílení zkušeností a poznatků z oboru a pomůže vám navázat řadu nových kontaktů se zaíjmavými lidmi a odborníky, kteří jsou tahouny ve světě projektového řízení.

Na letošním PMconu vystoupí během 4 přednášek a 9 workshopů celá dvacítka odborníků v oboru projektového řízení. Na přednáškách a worshopech budete mít jedinečnou příležitost setkat se se zástupci významných firem, jako jsou například Wüstenrot, Vodafone, Accenture, Česká spořitelna, Microsoft, ČSOB, Komix a další. 

Současně s PMconem bude v přilehlých prostorách probíhat i veletrh pracovních příležitostí TalentMagnet, kde můžete najít zajímavou stáž či práci. Letos budou "přitahovat" talenty například ICZ, DigiMates, Accenture, Česká spořitelna, Komix, Česká komora PMI, 2N nebo Notix. Na TalentMagnet máte možnost zavítat buď během jedné z přestávek v programu konference a nebo zcela nezávisle, veletrh je otevřen i pro širokou veřejnost. Více o samotné události na Facebooku zde.

S radostí dáváme na vědomí, že právě dnes se otevírají registrace na jubilejní pátý ročník konference PMcon! Letošní konference se uskuteční 25. května 2018 v prostorách Studijního a informačního centra České zemědělské univerzity v Praze a ponese podtitul „Projekťák v digitálním věku“.