Partneři

Generální partner

Skupina ICZ jako významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor nabízí širokou paletu služeb od konzultací přes dodávky informačních systémů až po úplné převzetí sítě do svěřené správy.

Dodávkově pokrývá oblasti aplikačního software, bezpečnosti a infrastruktury, a to zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a telekomunikací.

Vedle České republiky a Slovenska působí Skupina ICZ významně také v dalších zemích.

Hlavní partneři

Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU) je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku. ČZU je držitelem prestižního ocenění ECTS label.

Česká spořitelna je velká banka s velkými možnostmi. Je to ale především banka plná výzev, příležitostí, příběhů, zajímavých a kreativních lidí se kterými je radost pracovat. Potkejte se s námi a uvidíte sami.
Accenture je globální společnost poskytující odborné služby a řešení v oblasti strategií, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů.
Komix
Komix - Kreslíme komiksy? Ne. Vypadá to u nás jako v komiksu? Občas ano! To proto, že práce je pro nás i zábava. Vyvíjíme informační systémy a aplikace na míru a to nás hodně baví. Ale děláme také integrační a transformační projekty, a to je teprve sranda! A když si náš zákazník neví rady, naši konzultanti ho nasměrují na správnou cestu. Jsme česká společnost, nejsme na prodej a nejsme svázáni korporátními pravidly, a tak si nastavujeme svá vlastní.

Už 25 let dodáváme na český trh zejména informační systémy a aplikace na klíč. Měli jsme a máme možnost podílet se na realizaci významných projektů. Zárukou dobře odvedené práce je kromě využívání špičkových technologií i motivovanost kolegů, kteří se na projektech podílí.

Partneři

Symphera je školicí a poradenská společnost se zaměřením na projektové řízení. Našim zákazníkům přinášíme zkušenost. Tato zkušenost je spojením celosvětově uznávaných standardů a nejlepších praxí. Dodáváme školení a konzultace do mnoha evropských zemí, ve kterých jsme vyškolili přes tisícovku projektových manažerů.

Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze (PEF ČZU v Praze) je vzdělávací a vědecká instituce, která v souladu se zákonem o vysokých školách poskytuje vrcholné univerzitní vzdělání a rozvíjí tvůrčí, vědecké, pedagogické, sociální a kulturní činnosti v duchu národních, demokratických a humanitních tradic. Podílí se na přípravě vysokoškolsky vzdělané inteligence, přispívá k všestrannému rozvoji vzdělanosti.

Podporovatelé

DigiMates - Hledáte IT profesionály do svého týmu? Rádi vám pomůžeme. Jsme IT headhunteři. Vyhledáváme špičkové technology, experty i manažery, kteří pomáhají svými znalostmi a dovednostmi našim klientům vytvářet lepší svět. Co už jsme dokázali? Prohlédněte si příběhy některých z nich v našem virtuálním městečku. K vystopování těch nejlepších IT profesionálů používáme unikátní metodiku Autobahn Framework™.
Česká komora PMI je lokální komunitou Project Management Institute (PMI). Sdružuje zejména profesionály pracující s rodinou standardů kolem Project Management Body of Knowledge (PMBOK). Jejím posláním je vědomá, aktivní a soustavná podpora projektového řízení v České republice. Pro profesionály v projektovém managementu pořádá přednášky, besedy u kulatého školu, neformální networkingové akce a svým členům nabízí i odborné poradenství a pomoc s přípravou na vybrané certifikace.
Studentská unie ČVUT je studentská organizace s pestrou škálou klubů a velkou nabídkou nejrůznějších aktivit. Zároveň je to nezávislá organizace s vlastním řízením, strukturou, pravidly a posláním. Je realizací společných zájmů mnoha lidí.

Studentskou unii ČVUT tvoří 21 klubů, které organizují nespočet pravidelných a ještě více nepravidelných aktivit od sportovních klání, přednášek, hudebních festivalů, promítání po nejrůznější kurzy.
Akční tým PEF je studentská organizace, která především spravuje sociální sítě Provozně ekonomické fakulty. Jejich prostřednictvím informuje studenty, zaměstnance i širokou veřejnost o důležitých záležitostech týkajících se studia, fakulty a univerzity. Také tvoří studentskou televizi AT TV, účastní se akcí fakulty a má svůj web smat.se, kde si můžete přečíst články o zajímavých věcech, aktuální informace, atd.