Regina Kubcová Foffová

Regina Kubcová Foffová

Projektový a procesní manažer na volné noze

https://www.linkedin.com/in/regina-kubcova-foffova

Regina Kubcová pomáhá firmám, které se ocitli v bludném kruhu zahlcení a nedostatečné produktivity. Učí je, jak zavést funkční firemní procesy, které pomáhají, ale nesvazují, a jak efektivně řídit projekty, aby lidé opět nacházeli ve své práci smysl a radost.

Jako lektorka předává své 20leté zkušenosti v kurzech a workshopech a učí lídry využívat procesy a projektové řízení pro efektivní spolupráci a komunikaci týmů ve firmě i směrem ke klientům, pečovat o firemní kulturu a rozvíjet své lidi.

 

Jmenujte jednu věc, na kterou jste ve své profesní kariéře nejvíce hrdá/pyšná?

Možná to bude znít trochu obyčejně a nezajímavě, ale nejvíc hrdá jsem na to, že jsem našla odvahu, nenechala se ničím a nikým odradit ani zastrašit a vykročila jsem do nejistého života na volné noze. Největší výzva pro mě paradoxně není tolik moje profesní zaměření, které mě nesmírně baví, naplňuje a mám pro něj cit, ale obchodní a marketingová část, které jsou hodně mimo mojí komfortní zónu. Bez toho bych ale neměla klienty a nemohla se věnovat té své vášni. V tom se musím neustále překonávat.

 

Workshop: Jak budovat tým snů a řídit hvězdné projekty

Zkušení projektoví manažeři ví, že řídit projekt znamená zejména vést lidi. Aby byl tým opravdu výkonný a motivovaný, potřebuje mít jasně a srozumitelně nastavená základní pravidla komunikace a spolupráce, která jsou všichni ochotní dodržovat a mít manažera, který jim jde příkladem.

Na workshopu si povíme:

  • Čemu věnovat na začátku projektu čas, abyste si ušetřili zbytečná zklamání
  • Jak zajistit, aby byl tým po celou dobu projektu stále efektivní a motivovaný
  • Jak se vyhnout zdržování a prodražování projektů

 

Všichni řečníci       Program akce