Michaela Chramostová

Michaela Chramostová

LinkedIn stratég, koučka & mentorka

https://www.linkedin.com/in/misachramosta/

Jsem LinkedIn stratég, koučka a mentorka.  Pomáhám podnikatelům a firmám získat zákazníky na LinkedIn a zvýšit náskok před konkurencí. 

Deset let jsem se pohybovala v marketingu a obchodu IT korporací. Pak přišel zlom. Pro jednoho klienta jsem testovala placenou reklamu na LinkedIn. Nefungovala. Samozřejmě! LinkedIn je sociální síť založená na vztazích. Ty reklama nenahradí. 

Začala jsem zkoumat, co LinkedIn umí. Ověřovala tipy a rady světových leaderů v praxi. Co jsem zjistila? Stačí být aktivní a publikovat smysluplný obsah. 

Google Cloud, Veritas Technologies nebo Čokoládovna Janek – to jsou moji klienti, kteří díky LinkedIn získávají zákazníky a rozvíjejí svůj byznys. Chcete taky? 

 

Jmenujte jednu věc, na kterou jste ve své profesní kariéře nejvíce hrdá/pyšná? 

Nejvíce mě zahřeje u srdce, když za mnou klient přijde a řekne: „Míšo, ono to funguje. Mám poptávku.“ nebo „Zákazníci a obchodní partneři o nás mluví, jsme na LinkedIn vidět.“ 

 

Workshop: Vybuduj si svůj osobní brand na LinkedIn v roce 2022 

Ukážu ti, jak funguje profesní síť LinkedIn, a jak ti pomůže v budování tvého osobního marketingu. Dám ti jednoduchý a osvědčený návod, jak vypadá chytrý a profesionální LinkedIn profil, který zvýší tvoje šance na kariérní růst. Na workshopu si vytvoříš svůj LinkedIn profil, který tě odliší a stane se magnetem pro potenciální zákazníky nebo zaměstnavatele. Dostaneš spoustu tipů a doporučení, jak si vybuduješ svou síť kontaktů.