Michal Krejčí

Michal Krejčí

Manažer projektových manažerů, ČSOB

https://www.linkedin.com/in/michal-krejci-5a15a2100/

Svou pracovní kariéru mám z velké části spojenou s ČSOB, kde jsem v průběhu let zlepšoval procesy a odstraňoval plýtvání lidským potenciálem, dodával různorodé projekty všech možných velikostí a komplexit, pomáhal zdokonalovat projektovou a agilní metodiku firmy, až jsem nyní zakotvil v roli manažera projektových manažerů, kterým pomáhám růst a zlepšovat se. Baví mě v ČSOB rozvíjet projektově/agilní kulturu, své poslání nyní vidím mimo jiné v edukaci společnosti, že s Agilní transformací ve firmách projekty nekončí, naopak se dostávají na novou, vyšší úroveň. 

 

Jmenujte jednu věc, na kterou jste ve své profesní kariéře nejvíce hrdý/pyšný?

Když jsem sebral odvahu, zahodil rozjetou kariéru liniového manažera a šel v roce 2015 s velkou vášní dělat práci projekťáka. (A stejně mě ta manažerská role zase po letech potkala… :-)) 

 

Přednáška: Tým je klíčem úspěchu

Projektový manažer a projektový tým k sobě v průběhu projektu zpravidla zaujímají řadu různých postojů. PM je Manažer a má řídit a tým má dělat. A když tým nedělá, je třeba, aby PM jeho členy eskaloval.

Ano nebo ne? Je nebo není PM taky součástí projektového týmu? Jak moc je úspěch projektu předurčen štěstím, že PMkovi byl přidělen „hvězdný tým“?

Představím v přednášce svůj pohled na věc. (V přednášce se bude taktéž nacházet i stopové množství Agilu.)