Marek Hrkal

Marek Hrkal

Zakladatel odprezentuj

https://www.linkedin.com/in/marekhrkal

Marek se věnuje prezentacím profesně od roku 2010, kdy založil odprezentuj a na vizitku si jako úplně první člověk v Česku napsal tvůrce prezentací. Svoje dlouholeté zkušenosti s přípravou prezentací pro klienty z Česka, Slovenska, Rakouska, Německa či Švýcarska v roce 2018 shrnul do knihy Odprezentuj. Inspiraci čerpá z kávy, knížek a běhání. Baví ho také moderování, díky kterému dobře ví, jaké to je stát tváří v tvář stovkám posluchačů.  

 

Jmenujte jednu věc, na kterou jste ve své profesní kariéře nejvíce hrdý/pyšný? 

Nemohu vypíchnout jednu prezentaci nebo jednoho klienta. Profesně jsem hrdý na to, že se mi podařilo etablovat na českém trhu úplně novou službu a že se mi postupem času daří rozšiřovat tým kolegů, kteří jsou špičkoví v českém i mezinárodním měřítku. Svědčí o tom skvělé reakce na naši práci od klientů nejen z Česka, ale také ze zahraničí. 

 

Workshop: Dejte svým prezentacím říz! 

17 % Američanů přiznalo, že si při prezentacích svých kolegů občas dá šlofíka. V době online prezentací je ještě složitější udržet pozornost posluchačů. Proč prezentující tak často selhávají? 

O své zkušenosti a tipy pro poutavější prezentace se s vámi podělí Marek Hrkal, zakladatel odprezentuj a autor stejnojmenné knihy. Během workshopu se zaměří na chyby, které Češi při přípravě prezentací dělají nejčastěji. Nepůjde sice primárně o projektové prezentace, ale určitě se naučíte pár užitečných triků, jak i se svými projekty zazářit.