Jan Doležal

Jan Doležal

Ředitel PM Consulting

https://www.linkedin.com/in/jandolezalpmc

Průvodce agilním světem, nastavením organizací, projektovým řízením i vedením týmů. Ředitel PM Consulting s.r.o. procertifikovaný skrz naskrz (SAFe, SCRUM, IPMA, PMI…). V současné době se zabývá především agilitou v organizacích a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení, včetně Agile. Je vedoucím autorem několika knih o projektovém řízení, např. „Projektový management“, „5 kroků k úspěšnému projektu“ nebo „Projektový management v praxi“.

 

Jmenujte jednu věc, na kterou jste ve své profesní kariéře nejvíce hrdý/pyšný?

Děláme věci tak, abychom z nich měli dobrý pocit. Je do dokonce jedna z firemních hodnot a já jsem za to velmi rád. Nechceme prostě dělat cokoliv, jakkoliv, jen pro to, že je to trend a že tam jsou zrovna teď peníze. Chceme dělat to, o čem víme že umíme, o čem víme, že to má hodnotu a co reálně pomáhá našim zákazníkům. A zákazníci se k nám vrací přesně s takovou zpětnou vazbou. Na to věřím můžeme být hrdí. 

 

Workshop: Jednání se zadavatelem aneb jak položit základy úspěchu 

V podstatě všechny výzkumy stavu projektového řízení se v několika uplynulých desetiletích shodují na tom, že výchozí zadání projektu je alfou a omegou úspěchu, případně neúspěchu. Pojďme si tedy formou simulace vyzkoušet, jak může vypadat jednání se zadavatelem a jak z něj vydestilovat takové zadání, které podpoří úspěch projektu. Seznámíte se s postupem, který umožní vašemu příštímu reálnému projektu zazářit.