Petr Janiš

Petr Janiš

Founding partner, Projectman.cz

https://www.linkedin.com/in/petrjanis

Petr se věnuje konzultacím, školení a projektovému řízení od roku 2005. Má za sebou více než 20 dokončených projektů v Česku i v rámci Evropy. Je zakladatelem sítě s více než 4 000 projektových a agilních manažerů, business analytiků a UX specialistů v Česku. Firma Projectman.cz, kterou Petr spoluvlastní, odřídila více než 220 projektů a dodala stovky hodin konzultací na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy. Petr školí přípravu na certifikaci PMP od PMI a jako dobrovolník rozvíjí Českou komoru PMI. Mezi jeho záliby patří outdoorové sporty, argentinské tango a únětické pivo. 

 

Jmenujte jednu věc nebo událost, na kterou jste ve své profesní kariéře nejvíce hrdý?

Jsem hrdý na firmu, kterou jsem založil a posouvám kupředu - Projectman.cz. Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů. Naší komunitě pomáháme profesionálně růst a podporujeme úspěch našich klientů, nejvýznamnějších soukromých firem v Česku, jako je Škoda Auto, Česká spořitelna, Raiffeisenbank, Unipetrol, Benzina a další.V loňském roce jsme získali prestižní ocenění Red Dot Award v hlavní kategorii jako design partner pro  MyŠKODA app. 

 

Přednáška: Trendy v projektovém řízení

Prožíváme převratné období moderních dějin s obrovským množstvím změn, které ovlivňují náš život. Pro nás projekťáky by měla být tato doba rájem projektů, místo toho však vidíme krizi tradičního projektového řízení a velké změny v chápání naší profese. Některé trendy roku 2022 jsou už pro většinu z nás běžnou součástí naší práce, jiné jsou druhořadé dovednosti, o kterých je dobré vědět. Existuje ale několik trendů, které jsou zcela zásadní pro náš budoucí úspěch. O těchto trendech, ale i o těch méně důležitých budu ve své přednášce hovořit.