Novinky

Registrace na PMcon 2018 se otevírají! O čem bude?

Registrace na PMcon 2018 se otevírají! O čem bude?

S radostí dáváme na vědomí, že právě dnes se otevírají registrace na jubilejní pátý ročník konference PMcon! Letošní konference se uskuteční 25. května 2018 v prostorách Studijního a informačního centra České zemědělské univerzity v Praze a ponese podtitul „Projekťák v digitálním věku“.

A na co se tentokrát můžete těšit? Dopoledne na čtveřici přednášek se zkušenými profesionály z praxe. Odpolední program nabídne dvě kola workshopů, ze kterých si můžete vybrat dle vlastních preferencí témata vám nejbližší. Během celého dne budete mít možnost setkat se se zástupci firem na paralelně běžícím TalentMagnetu. Těšit se můžete i na diskuzní stoly a neformální večerní networking. Novinkou letošního roku bude také interaktivní okénka, o které zatím ale nebudeme prozrazovat podrobnosti. Nechte se překvapit. :)

Celou konferenci tematicky protká téma digitálního věku a nástrah, které s sebou práce projekťáka v dnešní době přináší. Jaké výzvy může přinášet globální tržní prostředí či svět virtuálních týmů? Jak pracovat s nastupující generací odchovanou počítači, sociálními sítěmi a internetem? Co si představit pod pojmem digitalizace v projektovém řízení nebo co to je Design Thinking? O tom všem se můžete dozvědět víc a načerpat tak inspiraci a nové znalosti užitečné pro práci na vlastních projektech.

O vaši spokojenost a hladký průběh konference se bude opět starat tým dobrovolníků pořadatelské organizace Studentský klub projektového řízení. Neváhejte a sledujte náš web nebo Facebook, kde budeme postupně odhalovat jména a témata řečníků. 

Pro nedočkavce a skalní fanoušky máme také připravené vstupné se speciální slevou early-birds, která trvá do 25. března! Proto neváhejte a navštivte naše stránky ještě dnes a zajistěte si svoji vstupenku na PMcon 2018.