Novinky

PMcon 2019 klepe na dveře! Na co se můžete těšit?

PMcon 2019 klepe na dveře! Na co se můžete těšit?

Další konference PMcon se nazadržitelně blíží! Již šestý ročník akce se uskuteční 31. května 2019 v prostorách Nové budovy ČVUT v Praze - Dejvicích. Nosným tématem bude tentokrát leadership a aplikace jeho principů při každodenním řízení projektů. Na letošním PMconu vystoupí během 4 přednášek a 7 workshopů celkem 18 hostů. Budete mít jedinečnou příležitost setkat se se zástupci významných firem, jako jsou například STRV, Česká spořitelna, Accenture, T-Mobile, Ackee, itelligence, Projectman, Symphera a další.

A na co vše se můžete těšit? Níže malá ochutnávka z programu:

  • JAKUB PLAS, který aktuálně řídí expanzi STRV v Evropě a je také spoluzakladatelem Ordr.cz nebo Maso Here, se v přednášce From zero to hero podělí o svůj životní příběh - jak se od svých počátků v roli vývojáře a projekťáka dostal až k budování firem, a jak se popasoval s výzvami, které si dříve neuměl ani představit.
  • S projektovými matadory PŘEMYSLEM MIKOU ze Symphery a KLÁROU NOVOTNOU z T-Mobile nahlédneme do Zákulisí úspěchu projektového manažera. Na přednášce nabídnou svůj pohled na to, co v praxi odděluje ty nejlepší projekťáky od těch dobrých, a poradí, jak na sobě dlouhodobě pracovat.
  • MICHAL JEŽDÍK patří mezi nejvýraznější postavy naší basketbalové historie. Bývalý ligový a reprezentační hráč, úspěšný trenér a také osobní kouč bude mluvit na téma Budování efektivních týmů. Jak v týmu nastavit prostředí vzájemné důvěry? Jak posilovat smysl pro týmovou spolupráci a zároveň využít silné stránky všech zúčastněných? Dozvíte se na jeho přednášce.
  • Školitel a konzultant VRATISLAV ČERMÁK si připravil workshop nazvaný Úspěch změny stojí na dobré komunikaci. Názorně ukáže, co změna spouští v naší hlavě, jak na ni reagovat, co v které fázi dělat a jak svůj tým změnou dobře provést.
  • Projektoví manažeři PETR SLOUPJAN DIVIŠ a JIŘÍ ŠŤOVÍČEK z Projectmana se zaměří na poskytování a přijímání zpětné vazby. Na workshopu s názvem Dodal jsi projekt pozdě! Ať se to už neopakuje! demonstrují dobré i špatné příklady a zamyslí se nad jejich možnými dopady.
  • Nevšední workshop má pro vás připraven MARTIN PŮLPITEL - CEO a spoluzakladatel Ackee - společně s kolegy MARKEM PŘIBÁNĚM, který v Ackee vede tým projekťáků, a JOSEFEM FRNKOU, projektovým manažerem a team leaderem testerů. Na účastníky čeká kooperační manažerská hra, jež slibuje tep alespoň 160 bpm. Dozvíte se také, jaké způsoby vedení týmů, motivace lidí a řešení konfliktů se jim osvědčily.

Zajímavých workshopů a přednášek na vás čeká celá řada. Medailonky všech řečníků a anotace jejich příspěvků najdete v sekci Program našeho webu. Chystáme pro vás také doprovodné aktivity. Během přestávek na kávu či oběd tak budete moci s odborníky prokonzultovat svůj LinkedIn profil, zasoutěžit si ve vědomostní hře o zajímavé ceny, nebo se dozvědět více o příležitostech dobrovolnictví v oboru.

Den nabitý informacemi pak završíme večerním networkingem v nedalekém Cafe Prostoru_, kde nebude chybět uvolněná atmosféra, občerstvení, již tradiční beerpongová bitva, ale hlavně příležitost se neformálně pobavit a navázat kontakty s lidmi z oboru, kteří řeší podobné profesní výzvy a problémy.

Pokud jste si ještě nezajistili své místo na PMconu 2019, už neváhejte a pořiďte si svou vstupenku!

Těšíme se na Vás!