Novinky

Spouštíme nový web a otevíráme registrace na PMcon 2017!

Spouštíme nový web a otevíráme registrace na PMcon 2017!

S radostí oznamujeme, že dnešním dnem otevíráme registrace na již 4. ročník konference PMcon! Ten letošní se uskuteční 2. června 2017 v prověřených prostorách Studijního a informačního centra České zemědělské univerzity v Praze.

Stejně jako loni se můžete těšit na dopoledne plné přednášek s odborníky z praxe. Odpoledne si pak budete moci poskládat z nabídky workshopů podle vlastní chuti a preferencí. Nosným tématem, které se ponese celým dnem, je tentokrát Krok do neznáma... aneb čím prochází začínající projekťák. Budeme se bavit o tom, s jakými výzvami, příležitostmi a nástrahami se projektoví manažeři ve svých začátcích potýkají, jak se lze nejčastějším a nejvážnějším chybám vyvarovat, jak na sobě můžeme dále pracovat, jaký vůbec český projektový rybníček je, jaké možnosti se v něm naskýtají, či jaký dopad naše práce může mít.

Zároveň s konferencí ve stejné budově proběhne také festival pracovních příležitostí tomto a blízkých oborech Talent Magnet. Během některé z přestávek se tak můžete zastavit obhlédnout nabídky, navázat kontakty s firmami, nebo si rovnou najít práci, stáž, či třeba domluvit spolupráci na absolventské práci.

Večer se pak se zájemci rádi sejdeme a podiskutujeme na neformálním networkingovém setkání, kde nebude chybět občerstvení i oblíbený beerpong, u kterého se to kontaktuje raz dva.

O to nabít vás energií a inspirací pro váš další profesionální rozvoj se bude snažit nejen celý tým dobrovolníků z pořadatelské organizace, kterou je Studentský klub projektového řízení, ale celá řada kovaných odborníků a našich oblíbených speakerů, jejichž seznam společně s anotací jejich příspěvků průběžně doplňujeme na webu. Aby vám neutekla žádná novinka, doporučujeme tak sledovat profil PMconu na Facebooku.

A co je dál nového? Jak jste si možná všimli, náš web se převlékl do nového kabátu. Kromě nového designu na něm snad najdete snadněji, co hledáte, a to i z mobilních zařízení. Inovovali jsme také způsob registrací a vyhlásili STOPku čekání na spárování platby. Prostřednictvím formuláře napojeného na partnera GoOut.cz (díky!) tak svoje vstupenky můžete zaplatit kartou a dostat je e-mailem hned. Máte-li ovšem zájem, můžete stále platit i převodem.

A v neposlední řadě - pro ty nejrychlejší a naše skalní fanoušky jsme si připravili vstupné se speciální slevou early-birds! Prvních 30 vstupenek je tak k dispozici za ještě příznivější cenu. Tak na nic nečekejte, ať nepropásnete příležitost. 

Za pořadatelský tým se moc těším na viděnou a věřím, že si akci užijete!

Tomáš