Novinky

PMcon 2017 - reportáž, fotky z celého dne a videozáznamy přednášek

2. června 2017 se ve Studijním a informačním centru ČZU uskutečnil již 4. ročník konference PMcon, tentokrát na téma Krok do neznáma… aneb čím prochází začínající projekťák. Konference se dohromady zúčastnilo přes 150 studentů, juniorů i ostřílených profesionálů z praxe. O její přípravu, organizaci a hladký průběh se postarali dobrovolníci ze Studentského klubu projektového řízení.

Záměrem konference bylo jak inspirovat aspirující projekťáky a pomoci jim navázat jedny z prvních kontaktů v oboru, tak pomoci posunout dále ty, kteří už svou kariéru v projektovém řízení nastartovali. Dosáhnout tohoto cíle se nám věříme podařilo díky 16 skvělým řečníkům z organizací jako jsou ČSOB, IBM, ICZ, Volkswagen Financial Services, Greyson, DigiMates, Symphera, Česká komora PMI nebo Společnost pro projektové řízení a dalších, kteří se s účastníky podělili o své poznatky a zkušenosti.

PMcon 2017 je za dveřmi! Na co se můžete těšit?

Datum 2. června se blíží a tím i den konání konference PMcon 2017. Dali jsme si letos několik cílů. Tak především - inspirovat vás, předat vám zkušenosti, nové poznatky, pomoci navázat zajímavé kontakty, bavit vás a možná i nalézt novou perspektivu, se kterou se lze dívat na na projektový management. 

Jaký byl loňský PMcon? Mrkněte na fotky a videa z přednášek!

V minulém příspěvku jsme ohlásili otevření registrací na 4. ročník konference PMcon a zároveň s nimi také spuštění nového webu. Dnes jsme si pro Vás připravili ohlédnutí za loňským PMconem, abychom si společně připomněli, jak se vyvedl. 

Pro ty z vás, kteří se akce loni nezúčastnili, máme na úvod dobrou zprávu. Z celého bloku přednášek, kterých bylo dohromady pět, jsme pořídili videozáznamy, které najdete volně dostupné na tomto odkazu. A o čem jednotlivé přednášky byly?

Spouštíme nový web a otevíráme registrace na PMcon 2017!

S radostí oznamujeme, že dnešním dnem otevíráme registrace na již 4. ročník konference PMcon! Ten letošní se uskuteční 2. června 2017 v prověřených prostorách Studijního a informačního centra České zemědělské univerzity v Praze.

Stejně jako loni se můžete těšit na dopoledne plné přednášek s odborníky z praxe. Odpoledne si pak budete moci poskládat z nabídky workshopů podle vlastní chuti a preferencí. Nosným tématem, které se ponese celým dnem, je tentokrát Krok do neznáma... aneb čím prochází začínající projekťák. Budeme se bavit o tom, s jakými výzvami, příležitostmi a nástrahami se projektoví manažeři ve svých začátcích potýkají, jak se lze nejčastějším a nejvážnějším chybám vyvarovat, jak na sobě můžeme dále pracovat, jaký vůbec český projektový rybníček je, jaké možnosti se v něm naskýtají, či jaký dopad naše práce může mít.